Tehran Magazine Issue # 1002 Mehran Khalili

Prestige Financial Group ‌

”مهران خليلي“ سپر دفاعي كرديت شما در لس آنجلس

• تلاش براي زندگي بهتر در شرايط پر التهاب اقتصادي ايالات متحده كه هر روز با نوسانات چشمگيري همراه است، گاه صاحبان كارت هاي اعتباري يا ‌Credit Card‌ را با مشكلاتي روبرو مي سازد كه مسبب پائين آمدن شماره كرديت يا ‌ Credit Score ‌آنها مي شود و چنين شماره اي وضعيت اعتباري و مالي هر شخصي را براساس شاخصه هاي مالي آمريكا برهم مي زند.
تاكنون براي همه ثابت شده كه شماره منفي يا پائين كرديت چگونه مي تواند تأثير مستقيمي در انجام معاملات هر شخصي با بازار اقتصاد داشته باشد. با شماره مثبت و بالاي كرديت، شخص قادر به خريد خانه، اتومبيل، لوازم ، دريافت وام از بانك ها و يا اجاره خانه خواهد بود. اما شخصي كه كرديتش رقم پائين و منفي داشته باشد تمام درها را به روي خود بسته مي بيند.
در چنين شرايطي هر شخصي نياز به فردي دارد كه بتواند با توجه به قوانين موجود به كمك او بشتابد و او را از چنين وضعيتي نجات دهد تا قدرت خريد و معامله در بازار را داشته باشد. در حال حاضر در لس آنجلس بزرگ تنها فردي كه با يازده سال سابقه درخشان هزاران ايراني، آمريكايي و يا افرادي را از مليت هاي مختلف از چنين مخمصه اي نجات داده < مهران خليلي> است كه با دريافت مدرك تحصيلي خود در رشته مالي هم اكنون مديريت دو گروه مالي و ترميم كرديت هاي بد را به عهده دارد.
the credit repair experts ‌متشكل از گروهي از خبرگان در كار كرديت است كه مهران خليلي با مديريت آن مشكل هزاران تن را از نداشتن كرديت خوب برطرف ساخته است.
در گروه مالي پرستيژ
‌Prestige Financial Group ‌گروهي از متخصصان امور مالي به حل مشكلات مالي مراجعه كنندگان كه به خاطر نداشتن كرديت خوب بلاتكليف مانده اند رسيدگي مي كنند. از مهران خليلي كه با آنكه در آمريكا متولد شده و فارسي را به خوبي صحبت مي كند مي پرسم براي ترميم كرديت يا ‌ Credit Repair‌ در چه زمينه هايي اقدام مي كنيد؟ مي گويد:
– در كليه زمينه ها، از جمله تأخير در پرداخت اقساط ماهانه به بانك ها و كرديت كمپاني ها، دزدي شدن اطلاعات و سوءاستفاده از آن، دريافت وام با بهره هاي خوب، بالا بردن رقم كرديت يا ‌Scores Credit‌، حل مشكلات مربوط به ورشكستگي، پاك كردن نكات منفي روي گزارش هاي كرديت اشخاص، حل مشكلات مربوط به كالكشن آژانسي، برطرف كردن منع قانوني روي حساب هاي بانكي و اسناد مالكيت و خلاصه حل هر موردي كه مي تواند روي كرديت افراد اثر منفي بگذارد. ما همچنين براي صاحبان بيزينس كرديت درست مي كنيم تا داراي اعتبار بيشتري شوند و در بازار معاملات با قدرت بيشتري حضور يابند.
* آقاي خليلي سر و كار شما با سه كمپاني معروفي كه گزارش هاي مالي مردم آمريكا را زير نظر دارد و تعيين مي كنند چه كساني كرديت خوب يا بد دارند چيست؟ ‌ ‌
– حتماً منظور شما سه كمپاني
‌Trans Union‌،‌ Experian ‌و‌ Equifax ‌است كه كرديت رپورت مردم را صادر مي كند.
* بله. سه كمپاني كه براي مردم حكم عزرائيل مالي را دارند.
– ما به خوبي مي توانيم اين سه كمپاني را مهار كنيم و با ارائه و اسناد قانوني آنها را مجبور مي كنيم تا گزارش هاي منفي خود را در مورد كرديت مراجعه كنندگان به ما اصلاح كرده و براي آنها كرديت رپورت خوب صادر كنند تا در مراجعه به بازار خريد با مشكلي روبرو نشوند.
* در طول مدتي كه در خدمت مراجعه كنندگان خود بوده ايد آيا با موردي روبرو شده ايد كه برايتان جالب باشد؟
– نمونه هاي زيادي داريم. ولي يكي از آنها به نظرم جالب تر از بقيه است. شخصي به ما مراجعه كرده بود كه به خاطر پرداخت نشدن صورتحساب آب و برق سر و كارش به كالكشن آژانسي افتاده بود و با اعصاب خرد به دفتر ما آمد. وقتي مدارك او را گرفتم و همه را بررسي كرديم متوجه شديم كه حدود سي كالكشن آژانسي در تعقيب او هستند و او كاملا اظهار بي اطلاعي مي كرد. وقتي دقيق تر پيش رفتيم متوجه شديم كه او روزي به فروشگاه اپل رفته و به جاي استفاده از وايفاي فروشگاه براي استفاده از تلفنش از وايفاي ديگري استفاده كرده كه كارش دزدي مدارك از روي تلفن اشخاص بوده است.
بدين طريق عكس و كليه اطلاعات ضروري او دزديده شده بود و از حساب هاي او برداشت هاي كلاني صورت گرفته بود و رقم آن به نود هزار دلار مي رسيد. او با شنيدن ماجرا چنان دچار وحشت شده بود كه قادر به كنترل كردن خود نبود. بنابراين از او خواستيم نگران نباشد تا تمام مشكلات كرديتي او را حل كنيم كه حل شد و خيلي هم خوشحال شد.
* بدين ترتيب شما و همكارانتان روزانه با مسئوليت بيشتري روبرو مي شويد؟
– من هميشه مسئوليت پذير بوده ام و از اينكه بتوانم براي هموطنانم و هر فردي كه دچار مشكل شده كاري انجام دهم خوشحال مي شوم.
* مجموع همكاران شما در دو گروهي كه داريد به چند نفر مي رسد؟
– بيست نفر كه در كنار همكاران ايراني همكاران آمريكايي هم فعاليت مي كنند و مراجعين ما مي توانند با دو زبان فارسي و انگليسي مشكلات خود را مطرح سازند تا همكاران ما در اسرع وقت همه را براي آنها حل كنند.
* ساعات كاري شما چه وقت است؟
– 9 صبح تا 7 بعد از ظهر. پيش از باز شدن دفتر و بعد از بسته شدن دفتر نيز تلفن هاي ما باز است و همكاران ما در اسرع وقت پاسخگوي آنها خواهد بود.
* مي دانيد كه جشن مهرگان مجله تهران در راه است و حتماً شما را در آنجا خواهيم ديد؟
– بله با همكاران در آنجا خواهيم بود تا به سئوالات هموطنانمان در زمينه مشكلات مالي، ترميم كرديت و حل موارد مربوط به آن حضوري توضيح دهيم. و چه قدر خوب است كه جشن مهرگان مجله تهران با ايام يوم كيپور، روش هشانا و سال نو عبري تقارن يافته و فرا رسيدن اين روزها را به هموطنان كليمي خود تبريك مي گويم.
* ضمن تبريك فرا رسيدن اين ايام به شما برايتان آرزوي موفقيت بيشتر مي كنم.
– همچنين براي شما و مديريت مجله تهران..