Breaking News, Dr Fereshteh Akbarpour ,M.D. Healing Angels of Huntington Beach

Dr. Fereshteh "Ferre" Akbarpour, M.D.. Ferre Akbarpour, M.D. has been an expert in the field of anti-aging and immune system medicine for nearly twenty years.

خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، با در هم آميختن علم پزشكي <مدرن> با طبيعت، شگفتي مي‌آفريند

Press Release Barking News November, 19,2016 Huntington Beach, CA Dr. Fereshteh Akbarpour, M.D. “Ferre Akbarour”

پزشكي در جامه فرشتگان شفابخش 

 آگاه شديم كه خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، پزشك و پژوهشگر موفق هم ميهن كه در جـامعـه گسترده و پيشروي پزشكي آمريكائي هم به حسن شهرت و اعتبار علمي دست يافته‌است، با بهره جوئي از روش هاي درماني <طب جايگزين>، بيماران صعب العلاجي را بهبودي بخشيده است. ‌
خانم دكتر فرشته‌اكبرپور كه به لقب <پزشكي در جامه فرشتگان شفابخش> شهرت يافته‌است، مدير و مؤسس<انستيتوي ايمني اورنج كانتي
“Orange County Immune Institute”

مي‌باشد كه اين مركز در زمينه علم <پزشكي جايگزين> در سراسر قاره آمريكا و از جانب مؤسسه پـژوهشـي
American Medical Review

بـه عنـوان يـك انستيتـوي نمـونـه و مـطرح در رشته‌تخصصي خود شناخته‌شده است.
خانم دكتر <فرشته‌ اكبرپور>، پزشك و پژوهشگر و نويسنده و مؤلف كتاب ها و مقالات پزشكي آموزنده، به راستي به قسم نامه <بقراط> عمل كرده و سعي مي‌كند برطبق مفاد اين سوگند نامه، بيماران را در ابتدا با كم ضررترين مواد طبيعي معالجه كند و در مرحله بعدي، در صورت لزوم، از مواد شيميايي استفاده نمايد.
وي با استفاده از تجربيات دانشمندان ديروز و استفاده از داروخانه طبيعت و همراه كردن آن با جـديـدتـريـن روش هـاي علـوم پـزشكي مدرن و تـجـربيات و تحقيقات روز، و تكميل آن با علم پزشكي آينده و طب سلولي و مولكولي، بيماران درد كشيده را به عنوان يك انسان كامل، با توجه به جسم و روح آنان و رابطه اين بيماري ها با محيط زيست و آلودگي هاي محيطي، بررسي و معالجه مي‌كند.
خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور> نه تنها سعي مي‌كند بيماران مبتلا به بيماري‌هاي مزمن را معالجه كند و جلوي مرگ آنها را بگيرد، بلكه او تمام تلاشش را به جـا مي‌آورد تا اين‌گونه بيماران، در طول حيات شـان، بـهترين نوع زندگي را تجربه كرده ‌و عمر طولاني تري داشته‌باشند.
او آرزومند است تا روزي را ببيند كه انسان هاي سالم، هميشه سالم بمانند و حتي جوان تر جلوه نمايند، و اگر بيمار شدند، هر چه زودتر از چنگ بيماري نجات يابند‌. آرزوي اين پزشك حاذق و خـوش نيت اين است كه روزي را ببيند كه تمام نابينايان، بينا و ناشنوايان، شنوا گردند، بيماراني كه روي صندلي چرخ دار نشسته‌اند، بتوانند راه بروند، بـيـمـاران افـسـرده، امـيـدوار و خوشحال شوند و مبتلايان به سرطان و بيماري هاي صعب العلاج، معالجه گردند و هيچ خانواده اي عزيزانش را با اين بيماري ها از دست ندهد.
بيماراني كه توسط دكتر <اكبر پور> معالجه شده‌اند، بسيار خرسند و راضي هستند كه اين پزشك، علم <پزشكي استاندارد> را با <طب جايگزين> و مواد طبيعي از داروخانه طبيعت، در هم مـي‌آميزد و شگفتي مي‌آفريند. اميد‌است كه اين نحوه علم پزشكي بتواند در سال هاي آينده، زندگي تعداد زيادي را نجات دهد‌و نور اميد‌روشن تري در قلب بيماران صعب العلاج بتاباند.
با توجه به نوآوري هاي علمي و پزشكي خانم دكـتـر <فـرشـتـه‌اكبرپور>، درصدد برآمديم كه با ايشان گفتگوئي آموزنده و آگاهي دهنده داشته‌باشيم كه خلاصه اي از پرسش و پاسخ هاي مطروحه در اين ديدار از نظر شما عزيزان مي‌گذرد:
• خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، با سلام و تشكر از شما براي شركت در اين گفتگو. خواهش مي‌كنم در ابتدا قدري از بيوگرافي و سوابق تحصيلي خود براي خوانندگان گرامي‌<مجله بين المللي تهران> بفرمائيد؟
– من در خانواده اي علاقمند به علم و دانش در شهر تهران به دنيا آمدم. به ياد مي‌آورم كه از كودكي آرزو داشتم كه روزي پزشك شده و به بيماران نيازمند كمك كنم.
سال هاي تحصيل در دبستان و دبيرستان را در تهران گذراندم و هميشه از بهترين دانش آموزان در سطح كشور بودم، پس از پايان دبيرستان، وارد دانشگاه <پهلوي> شيراز شدم و در رشته‌پزشكي شروع به تحصيل نمودم. در دوران كارآموزي پزشكي، يك سال به آمريكا آمدم و اين دوره را در دانشگاه كاليفرنيا در ارواين UCI گذراندم، سپس به ايران بازگشتم و پس از پايان دوره پزشكي، موفق به اخذ درجه دكتراي پزشكي از دانشگاه <پهلوي> شيراز گرديدم.
پس از آن، مجدداً به آمريكا آمدم و براي مدت دو سال، به تحقيقات در رشته‌بيماري هاي كليوي در UCI پرداختم. در اين مدت چندين مقاله مهم در مجلات معتبر پزشكي آمريكا به چاپ رساندم.
سپس در مركز پزشكي
Long Beach Veterans Administration

وابسته‌ به UCI مشغول گذراندن دوره رزيدنسي در رشته‌داخلي و روانپزشكي شدم و بعد از آن در مؤسسه پزشكي
Rushmore

كه از معتبرترين مؤسسات پزشكي در جهان بود، به عنوان
Chief of staff

مشغول به كار شدم و سرانجام موفق به اخذ تخصص در رشته‌<پزشكي نوين> يا <طب تكاملي> گرديدم كه يكي از آخرين پديده ها در زمينه پزشكي مي‌باشد و به اموري همچون
Antiaging
و يا
Alternative Medicine
مي‌پردازد. هم اكنون نيز در مركز درماني
Orange County Immune Institute

مشغول خدمت به بيماراني هستم كه از انواع بيماري‌هاي مزمن رنج مي‌برند.
• خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، ممكن است بفرماييد مركز شما اصولاً در چه زمينه هايي فعاليت مي‌كند؟
– در اين مركز، ما سعي مي‌كنيم با استفاده از قابليت هاي <طب جايگزين>، كه كاملاً از نظر علمي به اثبات رسيده اند، به درمان بيماري هايي بپردازيم كه با استفاده از روش هاي پزشكي استاندارد به طور كامل كنترل نمي شوند. البته‌بايد اضافه كنم كه درصورت لزوم، ما از مخلوطي از داروها و مواد طبيعي نيز استفاده مي‌كنيم.
• آيا مراكز ديگري نيز وجود دارند كه خدماتي مشابه مركز شما انجام مي‌دهند؟
– بله، البته‌مراكز مشابهي در نقاط مختلف آمريكا مشغول به فعاليت هستند اما خوشحالم به اطلاع هموطنان عزيز برسانم كه مركز ما به عنوان مركز نمونه در زمينه <پزشكي جايگزين> از سوي مؤسسه تحقيقاتي معتبر
American Medical Review
انتخاب شده است.
در حقيقت اين مؤسسه پس از ماه ها بررسي روي ساير كلينيك هاي مشابه در قاره آمريكا، نهايتاً مركز ما را به عنوان مركز نمونه در اين زمينه از پزشكي انتخاب و معرفي نمود. در همين رابطه، گروه كامل فيلمبرداري اين مؤسسه، ساعت ها از مركز ما گزارش تهيه نمود كه ماحصل آن، ويديويي علمي و آموزشي بود كه در 74‌ كانال تلويزيوني در 172‌ كشور جهان و به 7‌ زبان مختلف، نمايش داده شد كه باعث افتخار من و همكارانم در اين مركز مي‌باشد.
• خانم دكتر، آيا اين فيلم در دسترس عموم هم قرار دارد؟
– البته، نسخه اي از اين گزارش، در تارنماي مركز ما به آدرس
www.drferre.com

موجود است و هموطنان عزيز مي‌توانند با مراجعه به اين آدرس، اين فيلم را ملاحظه كنند.
• خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، ممكن است بفرماييد اصولاً چه نوع بيماري هايي تحت پوشش خدمات درماني مركز شما قرار مي‌گيرند؟
– چون تخصص ما در <پزشكي نوين> يا <طب تكاملي> است، در واقع بيماري هاي تحت معالجه در مركز ما حد و مرزي ندارند، چون هنگامي‌كه بتوانيم مقاومت بدن را افزايش دهيم و همزمان آن را سم زدايي
Detoxification بنماييم، ‌بدن در برابر هر بيماري سختي، حتي سرطان، خواهد توانست از خود دفاع كند. به بيان ديگر، سالم نمودن بافت ها و اندام هاي مهم بدن مانند كبد و كليه، و توجه به اهميت سم زدايي و تقويت سيستم ايمني يا دفاعي بدن، ما را قادر مي‌سازد كه به خودي خود در مقابل انواع بيماري‌ها مقاومت نمائيم.
• ممكن است بفرماييد در مركز شما دقيقاً از چه روش هاي درماني استفاده مي‌شود و آيا پزشكي استاندارد نيز در آن كار برد دارد؟
– در حقيقت در مركز ما با تركيب علم <پزشكي استاندارد> و <طب جايگزين>، روش هايي براي سلول درماني و تقويت سيستم دفاعي بدن به كار گرفته‌ ‌مي‌شوند. متخصصان ما از اين طريق به مبارزه با بيماري هاي مزمن و صعب العلاج، از جمله <سرطان>، >ALS<، >MS<، <هپاتيت B‌ و> C و بسياري ديگر از بيماري هاي مزمن مي‌پردازند.
 خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، ‌به بيماري هاي سرطاني اشاره كرديد، اجازه بدهيد سئوال كنم كه <طب جايگزين>، چه راه هاي درماني براي بيماري هاي سرطاني پيش بيني نموده است؟
– همان گونه كه مي‌دانيد، سرطان در بسياري از موارد، غير قابل كنترل است و حتي روش هاي پزشكي استاندارد از جمله <جراحي>، <شيمي درماني> و <راديو تراپي> هم در بسياري از موارد نمي‌توانند بيمار را نجات بدهند، ولي <طب جايگزين> مي‌تواند سيستم دفاعي بدن را تقويت نموده و از طريق سم زدايي و استفاده از مخلوطي از مواد طبيعي مانند <آنتي اكسيدان ها> كه به روش هاي گوناگون بر روي سلول ها اثر مي‌كنند، به سيستم دفاعي اجازه دهد‌تا به خودي خود به مقاومت در برابر بيماري هاي سرطاني بپردازد.
drferre@drferre.com‌
 خانم دكتر <فرشته‌اكبرپور>، ضمن سپاس فراوان براي شركت شما در اين گفتگوي مفيد و ارزشمند، در پايان اگر مطلبي را لازم مي‌دانيد با خوانندگان ما در ميان بگذاريد.
– بله، من در پايان لازم مي‌دانم به عنوان يك پزشك، از تمام هموطنان عزيز خواهش كنم كه قدر نعمت سلامتي خود را بدانند و مراقب آن باشند و به قول پدر علم پزشكي، استاد بزرگ <بقراط>، سعي كنند با رعايت تغذيه سالم، ورزش متعادل، آرامش روح و به وجود آوردن يك تعادل در تمام سيستم ها و بافت هاي بدن و نهايتاً هماهنگي روح و جسم، مراقب سلامتي خود باشند و اگر آثاري را از هر نوع بيماري در خود مشاهده نمودند، در اسرع وقت با پزشك خود مشورت كنند و هيچ دردي را ناچيز تلقي نكنند.
من براي همه هموطنان عزيزم طول عمر و سلامتي از خداي بزرگ آرزو مي‌كنم و اگر بتوانم در خدمت به هموطنانم حتي از طريق مشاوره تلفني از سراسر دنيا، مفيد باشم، خوشحال خواهم شد. در ضمن از <مجله بين المللي تهران> كه ارتباط بين من و همكارانم را با هموطنانم برقرار كردند، صميمانه سپاسگزاري مي‌كنم

Dr. Fereshteh “Ferre” Akbarpour, M.D.

Curriculum Vitae

Birthplace: Tehran, Iran
Country of Citizenship: USA  

Orange County Immune Institute
18800 Delaware Street, 9th Floor
Huntington Beach, CA 92648, USA
Tel: (714) 842 1777
Fax: (714) 375 4670
E-mail: drferre@drferre.com
Web-site: www.drferre.com

Web-site: www.fereshtehakbarpour.com/

Education and Post Graduate Qualifications:

  • Fellowship American College of International Physicians
  • Residency 1985-1986 Long Beach Veterans Administration Hospital Internal Medicine and Psychiatry
  • Research University of California at Irvine Nephrology
  • Permanent 1981 ECFMG License
  • Flex 1981 Licensing Exam
  • Internship 1978 Pahlavi University School of Medicine Doctor of Medicine
  • Externship 1976-1977 University of California at Irvine Medical School
  • Medical 1968-1978 Pahlavi University – Shiraz, Iran School College of Arts & Sciences